Kategórie

Vážený pán riaditeľ / riaditeľka, milí pedagógovia

Dovoľte, aby sme Vám predstavili našu firmu Dortun s.r.o. na základe webovej stránky, veriac tomu, že naše výrobky sa Vám zapáčia a tak aj mi budeme môcť prispieť k Vašim kladným výsledkom vo Vašej výchovnovzdelávacej práci.

Našim prvoradým cieľom je dodržiavať estetickú úroveň pri postupnom a priebežnom skvalitňovaní naších výrobkov. Naše výrobky prezentované na našej webovej stránke zaberajú popredné miesto na trhu a ponúkajú Vám široký sortiment učebných pomôcok a školského nábytku. Máme k dispozícii viac ako 3000 druhov ponúkaných výrobkov.

Termín dodania Vami objednávaných výrobkov obratom potvrdíme. Na každý náš výrobok máme dvojročnú záruku a prijímame priebežné objednávky náhradných súčiastok. Vo výstavnej sieni budovy našej firmy (Nesvady, Gútska 7) sú k dispozícii, nahladnutiu a vyskúšaniu naše výrobky.

Veríme, že v blízkej budúcnosti budete aj Vy patriť medzi tých našich zákazníkov, ktorí s úplnou spokojnosťou používajú naše výrobky, čoho dôkazom sú ich priebežné objednávky.

Kontakt:
Dortun s.r.o.
Gútska 7
946 51 Nesvady
Slovakia

Email: dortun@dortun.sk

Úvodná stránkaÚvodná stránka

Košík

(prázdny)

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty

Nové produkty

Žiadne nové produkty v tejto chvíli.